Atvirų durų renginiai

Spausdinti

2019-09-06

GEGUŽĖS 5-OJI-PROFESINĖ VANDENTVARKOS DARBUOTOJŲ DIENA

„Utenos vandenys“ darbuotojai savo profesinę šventę paminėjo užmegzdami tiesioginius ryšius su vandens vartotojais.

Propaguodami ekologišką susisiekimo priemonę ir sveiką gyvenimo būdą, į susitikimą su Sudeikių miestelio gyventojais UAB „Utenos vandenys“ darbuotojai nuvyko dviračiais.  Sudeikiai pasirinkti neatsiktinai – čia pirmiausia pradėjo funkcionuoti nuotekų tinklai ir nuotekų valykla pastatyti pagal projektą „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Utenos rajone (Tauragnuose, Utenoje, Sudeikiuose, Užpaliuose, Vyžuonose)“. Susitikimo metu miestelio gyventojai buvo supažindinti su nuotekų valymo įrenginių darbo principu, ES Sangaludos fondo finansavimo šaltiniais. Įmonės darbuotojai susiskirstę į grupes, lankė vartotojus savo bustuose. Gyventojai džiaugėsi naujais patogumais ir aiškinosi iškilusias problemas.

2014 m. profesinei vandentvarkos darbuotojų dienai paminėti Lietuvos vandens tiekėjų asociacija kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru ir UAB „Utenos vandenys“ organizavo moksleivių nuotraukų konkursą „Vanduo ir jo naudojimas – 2014“. Konkurso tikslas – ugdyti jaunimo aplinkosaugines nuostatas, atkreipti jų dėmesį į vandenį, kaip vieną svarbiausių gamtos duotybių žmogui.  

Konkursas vyko dviem etapais:
   · Pirmas etapas – rajoninis. Organizatoriai UAB „Utenos vandenys“ kartu su Utenos švietimo, sporto ir turizmo skyriumi ir Utenos mokinių neformaliojo švietimo centro Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriumi.
   · Antrasis respublikinis etapas – respublikinis, vykdomas Vilniuje. Šio etapo organizatoriai – Lietuvos  vandens tiekėjų asociacija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.   

 Konkurse dalyvavo dvi amžiaus grupės:
    I grupė – moksleiviai iki 12 metų, 
    II grupė – moksleiviai nuo 12 iki 18 metų. 

FOTONUOTRAUKOS IŠ VANDENTVARKOS DARBUOTOJŲ PROFESINIŲ DIENŲ MINĖJIMŲ IR ATVIRŲ DURŲ RENGINIŲ

Paskutinė atnaujinimo data: 2019-12-02 13:30