Paskatinimai ir apdovanojimai

Spausdinti

NOMINACIJA „SĖKMINGAI DIRBANTI ĮMONĖ – 2018“ 

Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) UAB „Utenos vandenys“ suteikė „Sėkmingai dirbančios įmonės – 2018“ nominaciją.

Skaityti daugiau…


GERIAUSIAS 2018 M. UTENOS BOSAS 

UAB „Utenos vandenys“ vadovas Adolfas Juršys, išrinktas Utenos 2018 metų bosu. 
Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai (PPAR) jau septintą kartą organizavo geriausio boso rinkimus. Antrą kartą rinktas ir geriausias Utenos bosas. Panevėžio PPAR Utenos filialo organizuotuose rinkimuose daugiausiai balsų surinko bendrovės „Utenos vandenys“ vadovas Adolfas Juršys.

Skaityti daugiau… 


SPARČIAUSIAI AUGANČIOS ĮMONĖS „GAZELĖS“ APDOVANOJIMAS

2016 metais, antrus metus iš eilės, UAB „Utenos vandenys“ suteiktas „Gazėlės“, sparčiausiai augančios bendrovės titulas. Į 2016-ųjų „Metų gazelės“ titulą pretendavo arti 4000 įmonių.

UAB „Utenos vandenys“ apdovanota 2015 metų „Gazelė“. „Gazelė“ – tai UAB „Verslo žinios“ projektas smulkiam ir vidutiniam verslui.

Apie konkursą „Gazelė“. „Gazelės“ – augančios, lanksčios ir pelningos smulkios bei vidutinės bendrovės. Esminis kriterijus, kuris lemia nugalėtoją, yra apyvartos šuolis, tačiau vien jo neužtenka. Už augimo kriterijų ne mažiau svarbus ir skaidrumas bei viešumas: įmonė turi tvarkingai mokėti įstatymais numatytus mokesčius ir kasdienėje veikloje vadovautis geros verslo praktikos principais. „Verslo žinių“ rengiamame konkurse dalyvauja bet kokios nuosavybės įmonės, kurios pradėjo veiklą ne vėliau kaip 2012 m. sausio 1 d. ir tais metais jų apyvarta buvo 0,29–40 mln. Eur. 


ES FINANSUOJAMŲ PROJEKTŲ ĮGYVENDINIMO SKAIDRUMO INICIATYVA „JONVABALIAI“

UAB „Utenos vandenys“ prisijungė prie ES fondų lėšų naudojimo skaidrumo iniciatyvos „Jonvabaliai“. Užpildžius deklaracijas ir pateikus informaciją apie įgyvendintus projektus, už rezultatus įmonei suteikti penki jonvabalio ženklai – skaidrumo iniciatyvos simboliai.

Skaidrumas atsiranda tuomet, kai visa aktuali informacija yra prieinama ir suprantama visuomenei, kai atvirai skelbiama informacija apie veiklą ir prisiimami įsipareigojimai atsiskaityti visuomenei. Skaidrumo iniciatyva „Jonvabaliai“ – tai pagalba projektų vykdytojams, siekiantiems didesnio skaidrumo ES fondų lėšų naudojimo srityje.

Prie didesnio skaidrumo kūrimo gali prisidėti ne tik projektų vykdytojai, pasakodami apie ES lėšomis finansuojamus projektus. Skaidrumą didinti galime kiekvienas iš mūsų, domėdamasis, kaip naudojamos ES investicijos.


ĮTEIKTAS RACIONALIAUSIAI ENERGIJĄ VARTOJANČIOS ĮMONĖS APDOVANOJIMAS

(straipsnis nukopijuotas iš GRYNAS.LT 
Copyright © 2013 DELFI. All rights reserved.)

(„Utenos diena“, 2013-03-02 Nr. 017 (1526)
Copyright © UAB „Utenos diena“, 2013 m. Visos teisės saugomos.)

(straipsnis nukopijuotas iš „Utenos apskrities žinios
Copyright © UAB „Utenos Indra“, 2013 m. Visos teisės saugomos.)

(straipsnis nukopijuotas iš AB „LESTO
Copyright © AB „LESTO“, 2013 m. Visos teisės saugomos.)

Paskutinė atnaujinimo data: 2019-09-12 11:35