Įgyvendintas Jasonių vandentvarkos plėtros antras etapas

Spausdinti

2019-12-23

Informuojame, kad įgyvendintas projektas „Vandens tiekimo ir nuotekų tinklų statyba Jasonių k. Utenos r.“ (II-as plėtros etapas).

Pradedami eksploatuoti naujai nutiesti vandentiekio ir nuotekų tinklai Avižienių g. Jasonių k. Utenos r. bei sodų bendrijose: SB „Ąžuolas“ (Jazminų g., Žilvičių g., dalyje Bokšto g.), SB „Berželis“ (Beržų takas Lakštingalų g., Senolių g.), SB „Liepų“ (Bokšto takas, Kalnelio takas, Saulės takas, Žalioji g.), SB „Dobilas“ (Kalno g.), SB „Grybeliai“ (dalyse Beržų, Geležinkelio, Tvenkinio gatvių).

Kviečiame žemės sklypų savininkus atvykti į UAB „Utenos vandenys“ Gamybos ir technikos skyrių (II aukštas, 215 kab.) dėl prisijungimo sąlygų prie vandentiekio ir nuotekų  tinklų gavimo ir pateikti:

  • nekilnojamojo turto registre įregistruoto žemės sklypo išrašą,
  • žemės sklypo planą;
  • asmens tapatybę įrodantį dokumentą;
  • notariškai patvirtintą įgaliojimą, jeigu prašymą teikia ne sklypo savininkas, o įgaliotas asmuo.

Jei prisijungimo sąlygas jau esate gavę ir pagal jas atlikę statybos darbus, prašome  kreiptis į UAB „Utenos vandenys“ Abonentų skyrių (I aukštas, 101 kab.) dėl geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sutarties sudarymo.

Nesudarius vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sutarties su UAB „Utenos vandenys“ naudotis vandentiekio ir nuotekų tinklais griežtai draudžiama.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-04-24 09:26