Nuo rugsėjo 28 d. įmonė tiesiogiai aptarnaus tik registruotus klientus

Spausdinti

2020-09-23

Šalyje tęsiantis valstybės lygio ekstremaliai situacijai dėl korona viruso infekcijos (COVID-19) UAB „Utenos vandenys“ informuoja, kad nuo rugsėjo 28 d. klientus aptarnaus nuotoliniu būdu, o tiesiogiai bus priimami tik iš anksto telefonu užsiregistravę asmenys ir tik tais klausimais, kurių negalima išspręsti nuotoliniu būdu.

Registruotis galima darbo dienomis: I-V nuo 7.30 val. iki 16.00 val. telefonu (8 389) 65110, mob. tel. 8  698 18104.

Užsiregistravę klientai, norintys pateikti prašymą prisijungti prie vandentiekio ir nuotekų tinklų, pasirašyti paslaugų teikimo sutartį, nesant galimybės tai padaryti elektroninėmis komunikavimo priemonėmis, pasiimti vandens apskaitos prietaisą, pageidaujantys geriamojo vandens tyrimų atlikimo ir kitais klausimais, kurių negalima išspręsti nuotoliniu būdu, bus priimami tiesiogiai Abonentų skyriuje (101 kab., Vandenų g. 1, Naujasodžio k.) darbo dienomis: I-V nuo 7.30 val. iki 16.00 val.

Registruojantis prašysime nurodyti vardą, pavardę, adresą, telefono numerį bei priežastį, dėl kurios pageidaujama atvykti, bus sutartas laikas, kada galima pristatyti geriamojo vandens mėginius. Užsiregistravus, prašome atvykti tiksliai sutartu laiku, nes nebus galimybės laukti.

Į įmonės patalpas bus įleidžiami asmenys, dėvintys veido kaukę, respiratorių ar kitą apsauginę veido priemonę, dengiančią nosį ir burną. Ši sąlyga neprivaloma jaunesniems nei 6 metų amžiaus ir neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukės dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti sveikatai (rekomenduojama dėvėti veido skydelį).

Įėjus į patalpas, būtina dezinfekuoti rankas, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, vengti liesti rankomis veidą, laikytis saugaus, ne mažesnio kaip 1 m atstumo nuo kito asmens, taip pat vykdyti pasitinkančio darbuotojo nurodymus dėl saugos ir sveikatos. Vienu metu bus aptarnaujamas tik vienas klientas.

UAB „Utenos vandenys“, siekdama užtikrinti saugią aplinką, po kiekvieno apsilankymo patalpas išvėdins ir dezinfekuos liečiamus paviršius.

Atkreipiame dėmesį, kad tiesiogiai nebus aptarnaujami klientai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.). Bendrovė tikisi, kad gyventojai bus sąmoningi ir sirgdami ar būdami privalomoje saviizoliacijoje, nesilankys įmonėje ir iškilusius klausimus spręs nuotoliniu būdu.

UAB „Utenos vandenys“ primena savo klientams, kad ir toliau daugybę klausimų galima išspręsti nuotoliniu būdu. Prašome kreiptis šiais kontaktais: tel. (8 389) 65110, mob. tel. 8 698 18104 ir el. paštu info@utenosvandenys.lt arba aktualios informacijos ieškokite bendrovės interneto puslapyje www.utenosvandenys.lt.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-09-25 09:33